Pielęgnacja paznokci w domu – wygląd i trwałość manicure

Samodzielne uzyskanie trwałego koloru na paznokciach w wielu przypadkach wydaje się niemożliwe. Warto jedna pamiętać, że obecnie profesjonalne preparaty do pielęgnacji i malowania paznokci mogą być dobrą alternatywą dla manicure żelowego lub hybrydowego.

Kolor bez smug i odpryskiwania

lakier Sally HansenKupując tani lakier do paznokci zazwyczaj nie można liczyć na to, że będzie on trwały. Również w przypadku droższych produktów tego typu zdarza się, że sam kolor nie będzie się długo utrzymywał. Zazwyczaj, by lakier był naprawdę trwały, konieczne jest położenie utwardzacza lub innego preparatu, który uchroni warstwę koloru przed czynnikami zewnętrznymi. Tak jest w przypadku większości profesjonalnych produktów, jak na przykład Sally Hansen Miracle Gel. Taki lakier może wytrzymać na paznokciach bez żadnych problemów przez czternaście dni. Choć w porównaniu do tak zwanych hybryd czy żelowych tipsów nie jest to aż tak wiele, to jednak należy wziąć pod uwagę fakt, iż manicure profesjonalny również może być zdjęty tylko przez profesjonalistę, natomiast Sally Hansen Miracle Gel można zmyć zmywaczem dostępnym w sklepie.

Perfekcyjny manicure

By uzyskać profesjonalny wygląd paznokci, warto zwrócić uwagę na profesjonalne produkty. Przykładem są kosmetyki Sally Hansen, które pomagają utrzymać dobry stan płytki paznokcia, co sprawia, że po nałożeniu koloru prezentuje się on doskonale.