Zakładanie sztucznych rzęs

Chyba każda kobieta lubi podkreślać swoje oczy. Najłatwiejszym sposobem jest oczywiście wytuszowanie rzęs, jednak niekiedy – zwłaszcza na większe wyjścia – większość pań pragnie bardziej spektakularnego efektu. Tu dobrze sprawdzą się sztuczne rzęsy.

Demi Wispies - sztuczne rzęsy ArdellNiektóre kobiety obawiają się, że takie rozwiązanie jest drogie, ponadto aplikacja rzęs wydaje się dość trudna. Oczywiście wymaga ona wprawy, jednak już po kilku próbach nie powinno być z tym najmniejszego problemu, a efekt okaże się naprawdę zadowalający.

Rzęsy, które można kupić w drogeriach, zwykle mają dosyć długi pasek. Dlatego przed założeniem produktu, należy przyciąć pasek do długości powieki. Następnym krokiem jest zaaplikowanie specjalnego kleju (zwykle jest  w zestawie z rzęsami). Trzeba pamiętać, by klej nakładać na pasek – nie na powiekę. Później pozostaje już tylko przyklejenie produktu możliwie najbliżej linii naturalnych rzęs. Warto do tego użyć pęsety lub specjalnego aplikatura dostępnego w drogeriach, za pomocą których będzie można precyzyjnie założyć rzęsy i delikatnie je dociskać do powieki.

Na rynku jest bardzo duży wybór rzęs. Najbardziej popularne są sztuczne rzęsy Ardell, wydaje się zatem, że warto zacząć swoją przygodę z rzęsami właśnie od nich.