Cechy podkładu idealnego

Fluid jest podstawą każdego wykonywanego makijażu. Tuszuje niedoskonałości, nadaje cerze zdrowszy wygląd oraz przygotowuje ją do dalszego malowania. Wszystkie te punkty doskonale spełnia Maybelline Affinitone. Czy zdecydowałaś już, który z szerokiej gamy odcieni będzie dla ciebie odpowiedni?

maybelline Affinitone - podkladStarannie wykonany makijaż sprawia, że stajemy się atrakcyjniejsze. Dzięki temu wzmacnia się nasza pewność siebie, dostajemy zastrzyku energii do działania. Nie mogłybyśmy osiągnąć takiego efektu bez doskonale dobranego podkładu.

Podkłady Maybelline Affinitone są uwielbiane przez kobiety nie tylko z uwagi na obszerny zbiór kolorów, w których występują. Cechują się dużym kryciem, dzięki czemu nadadzą się doskonale dla cery problematycznej, ze zmianami skórnymi, z przebarwieniami, a także naczynkowej. Zatuszuje objawy zmęczenia, zakryje nieestetycznie zasinione okolice oczu.

Wielbicielkom Maybelline Affinitone obcy jest efekt maski. Stapiają się one z odcieniem skóry, sprawiając, że nasza twarz nie odróżnia się od szyi. Utrzymują się na skórze długo, dzięki czemu nie musisz martwić się regularnym poprawianiem wykonanego już makijażu. Zapobiegają również nadmiernemu świeceniu się skóry, nadaje wypoczęty wygląd.