Perfekcyjny makijaż z Revlon Colorstay

Każdej z nas zależy na nieskazitelnym wyglądzie. Najczęściej jednym z  jego składników jest wyglądający świetnie makijaż. Podstawą jego wykonania jest oczywiście prawidłowo rozprowadzony fluid. Jak tego dokonać?

Zaopatrz się w dobrą broń

podkłady Revlon

Czas pozbyć się złudzeń – profesjonalny, trwały make up uzyskany za pomocą tanich kosmetyków należy włożyć między bajki. Jakie zatem kosmetyki należy wybierać?

Wiele kobiet chętnie sięga po podkład Revlon Colorstay. Jego zaletą jest dostępność zarówno w sieciach drogeryjnych, jak i sklepach profesjonalnych. Podkład Revlon zapewnia świetne dopasowanie do cery, dzięki innowacyjnym technologiom zlewa się z jej kolorem.

Rozpocznij malowanie

Na początku powinnaś oczyścić dokładnie twarz i na całą jej powierzchnię nanieść cienką warstwę bazy pod makijaż. Przedłuży to trwałość podkładu, jak i zapobiegnie świeceniu się cery i spływaniu kosmetyków.

Wystrzegaj się aplikacji podkładu rękoma. Do tego celu najlepiej jest skorzystać z odpowiednich pędzli. Takie akcesorium powinno się delikatnie zwilżyć przed użyciem, dzięki temu do wykonania makijażu zużyjesz mniejszą ilość kosmetyku, będzie się on również lepiej rozprowadzał.

Na koniec możesz lekko przypudrować najbardziej narażone na świecenie się miejsca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *