L’Oreal podkłady dla różnych typów skóry

Firma L’Oreal to kosmetyczny gigant, który produkuje pielęgnację do włosów, ciała i twarzy dla obu płci oraz kosmetyki do makijażu. Należy podkreślić, że jakość kosmetyków jest efektem specjalnej receptury, opartej na odpowiednio dobranych komponentach.

Makijaż L’Oreal

Kosmetyki L’Oreal są bardzo szeroko reklamowane. Twarzami L’Oreal są bardzo atrakcyjne dziewczyny, z reguły znane modelki i aktorki. Szukając sposobu na świetny makijaż warto przetestować kosmetyki tej firmy. Wcześniej należy określić typ skóry i rozważyć jaki ma być efekt końcowy.

L’Oreal True Match

L'Oreal podkładTa seria dopasowuje się do koloru i struktury skóry. Podkład występuje w wielu odcieniach, umieszczony w buteleczce z pompką jest dostępny w nowej wersji. Został on wzbogacony w składniki nawilżające i olejki. Panie chwalą go za trwałość, wydajność, cenę i efekt końcowy. Do kompletu jest dostępny puder i korektor. Podkład L’Oreal True Match raczej nie będzie odpowiedni dla skóry, która się błyszczy.

L’Oreal Infallible

To kosmetyk przeznaczony dla cery tłustej. Jest on średnio kryjący, co powoduje krytykę wśród kobiet, które go używają. Natomiast wiele pań podkreśla, że jest on rzeczywiście trwały, nie ciemnieje i nie daje efektu maski. Panie nie do końca zadowolone z krycia podkładu, powinny zainteresować się korektorem z tej serii. Ujednolica on skórę i utrzymuje się na twarzy kilkanaście godzin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *