rozświetlacz marki Makeup Revolution

Rozświetlacz do twarzy – jaki wybrać

Rozświetlacz do twarzy – kosmetyk, który w ostatnim czasie przeżywa prawdziwe odrodzenie, jednak wiele kobiet nie do końca wie, jak prawidłowo go używać, w której części twarzy go nakładać. Okazuje się to jednak kwestią naprawdę łatwą i korzystną dla naszej twarzy. Poniżej przeczytacie, jak prawidłowo wybrać rozświetlacz tak, by dodawał on twarzy blasku, a także znajdziecie odpowiedź na pytanie, czy jest on przeznaczony dla absolutnie każdego.

Jak wybrać odpowiedni rozświetlacz do twarzy?

Rozświetlacze do twarzy są jednymi z ulubionych kosmetyków do wykańczania makijażu. Producenci zapewniają nam ogromny ich wybór. Najlepiej wybrać rozświetlacz w formie sypkiej lub w formie prasowanego pudru, ponieważ po nałożeniu na twarz gwarantują one efekt tafli, a nie drobinek, które tylko gdzieniegdzie połyskują. Zdecydowanie zrezygnować należy z rozświetlaczy zawierających  duże błyszczące drobinki, które dają nienaturalny efekt. Pozwolić sobie na nie można tylko w Sylwestra, jeśli posiada się wyjątkowo ekstrawagancką duszę.

Czy rozświetlacz jest dla każdego?

Niestety, są osoby, które powinny sobie darować używanie rozświetlaczy, a dotyczy to cery tłustej z rozszerzonymi porami, wypryskami lub zmarszczkami, gdyż kosmetyk ten tylko uwydatni niedoskonałości.