Genialna trwałość ust przez cały dzień!

Każda z nas pragnie mieć piękny, estetycznie wykonany makijaż, na który wszyscy zwrócą uwagę. Nawet najpiękniejszy makijaż z idealnymi brwiami, cudownie wyblendowanymi cieniami i perfekcyjnym konturowaniem nie będzie wydawał się wykończony bez pomalowanych ust.

Dopasuj idealnie makijaż ust do całego makeupu!
Z pomocą przychodzi nam tutaj Golden Rose Liquid Matte Lipstick o przepięknym matowym wykończeniu. Matowe pomadki stały się hitem, który każdy powinien mieć w swojej kosmetyczce. Obszerna gama kolorystyczna trafi do każdej miłośniczki makijażu. Możemy przebierać w kolorach od tych najbardziej neutralnych, przez róże i czerwienie, aż po ciemne borda i zgaszone brązy. Dzięki tak wielu wariantom kolorystycznym jesteśmy w stanie dopasować pomadkę idealnie do makijażu oczu, aby makeup tworzył spójną całość.

Pomadki matowe receptą na trwały makijaż?
Ogromnym atutem tych pomadek jest ich zniewalająco trwała formuła. Bez obaw możemy rano nałożyć szminkę, nie martwiąc się o poprawki w ciągu dnia. Wytrzymają zarówno posiłek, jak i całusy oraz wszelkiego rodzaju napoje. Do tego niska cena, w stosunku do jakości. Czego potrzeba więcej?