Polska marka, profesjonalne podejście

Zarówno wizażyści, jak i zwykłe kobiety mają coraz większe zapotrzebowanie na produkty profesjonalne. Chcą cieszyć się długotrwałym makijażem, bez konieczności poprawek w ciągu dnia. Z pomocą przychodzi nam marka Affect. W ofercie tej marki znajdziemy podkłady, korektory, bazy pod makijaż, profesjonalne fixery i pudry, produkty do brwi, cienie, pomadki- czyli wszystko to, co jest nam potrzebne do wykonania całego makijażu.

Dowolność w komponowaniu
Kosmetyki od Affect pozwala na dowolność w tworzeniu własnych palet. Wystarczy kupić metalowy box, który występuje w wersji dużej i małej. W boxie znajdziemy magnetyczną płytę, do której możemy przymocować wkłady cieni. Wkłady do palety, to nic innego jak pojedyncze cienie. Do wyboru mamy cienie matowe, satynowe oraz foliowe. Cieniami matowymi możemy wykonturować kształt oka, cienie satynowe dodają subtelności spojrzeniu, a cienie foliowe tworzą przepiękną błyszczącą taflę.

Palety
Do wyboru mamy również gotowe palety, zamknięte w kartonowym pudełku. Ostatnio marka wypuściła paletkę Naturally Matt, którą stworzyła we współpracy z wizażystką Karoliną Matraszek. Każda z nas odnajdzie coś dla siebie dzięki szerokiemu asortymentowi firmy.