Tricki na trwały makijaż

Jeśli wybierasz się na ważną dla siebie uroczystość np. wesele swojej przyjaciółki i chcesz przez całą imprezę, aż do białego rana wyglądać nieskazitelnie, podpowiem Ci parę przydatnych trików, jak uzyskać trwały makijaż.

Krok po kroku
Po pierwsze- pielęgnacja! Nie zapominaj o tym. Dobrze wypielęgnowana skóra, to droga do trwałego i pięknie wyglądającego makijażu. Staraj się raz w tygodniu wykonywać peeling, aby pozbyć się martwego naskórka. Codziennie nakładaj dobrze nawilżający krem, a co drugi dzień na noc bogate w naturalne składniki serum. Po drugie- baza! Wybierz odpowiednią bazę do rodzaju swojej cery. Przedłuży ona trwałość makijażu twarzy. Po trzecie- puder fixujący! Dobry puder fixujący scali wszystkie warstwy makijażu, tworząc trwałą formułę Twojego makeupu. Po czwarte- baza pod cienie! Dzięki zastosowaniu takiej bazy Twoje cienie będą w nienaruszonym stanie przez wiele godzin. Po czwarte- fixer! Możesz użyć w formie mgiełki albo w sprayu.

Tricki podczas imprezy
Podczas imprezy warto wykonywać poprawki. Do tego celu możesz użyć bibułek matujących, które pochłoną nadmiar sebum i zminimalizują błyszczenie. Możesz też schować do torebki tonik w mgiełce lub fixer, aby makijaż wyglądał bardziej naturalnie. Świetnymi długotrwałymi produktami są kosmetyki Artdeco, które możesz kupić stacjonarnie lub w drogeriach internetowych.